Dunántúli Postás SE
Pécs
Jókai u. 10.
Levelezési cím:
Pécs, 7646

Elnök:
Pesti László
Telefon: 30/771-5825
Fax: 72/523-864
E-mail: PestiL@posta.hu



Elnökségi tagok:

Bősze Csaba
Telefon: 30/771-4786
E-mail: bosze.csaba@posta.hu

Dervalics Attila
Telefon: 30/771-4681
E-mail: Dervalics.Attila@posta.hu

Póttagok:

Hesz Zoltán
Telefon: 30/771-8293
E-mail: hesz.zoltan@posta.hu

Pusztai Csaba
Telefon: 30/771-8142
E-mail: Pusztai.Csaba@posta.hu



Felügyelő Bizottság (FB) elnök:

Dr. Balikó Barbara
Telefon: 30/771-2853
E-mail: Baliko.BarbaraDr@posta.hu

FB-tagok:

Megyeri István
Telefon: 30/771-5966
E-mail: megyeri.istvan@posta.hu

Szmolka Zsuzsanna
Telefon: 30/771-3830
E-mail: Szmolka.Zsuzsanna@posta.hu

Gazdasági vezető:

Bódog Erika
Telefon: 30/771-2913
E-mail: Bodog.Erika@posta.hu


Körzeti sportvezetők:

Balassáné Lőrincz Krisztina
Körzet: Nagykanizsa, Lenti, Letenye
Telefon: 30/772-3145
E-mail: megyeri.istvan@posta.hu

Csorba Ildikó
Körzet: Sopron, Kapuvár
Telefon: 30/771-5092
E-mail: Csorba.Ildiko@posta.hu

Erőss Attila
Körzet: Vas megye
Telefon: 30/771-5970
E-mail: eross.attila@posta.hu

Farkas Imréné Marianna

Körzet: Ajka, Devecser, Pápa, Sümeg, Tapolca
Telefon: 30/772-2589
E-mail: ajka1felhasznalok@posta.hu

Komáromi László
Körzet: Tolna megye
Telefon: 30/771-7114
E-mail: komaromi.laszlo@posta.hu

Kővári László
Körzet: Fejér megye
Telefon: 30/772-2428
E-mail: kovari.laszlo@posta.hu

Lóránt Sarolta
Körzet: Komárom – Esztergom megye
Telefon: 30/772-2476
E-mail: Lorant.Sarolta@posta.hu

Péter Tibor

Körzet: Zalaegerszeg, Keszthely, Hévíz
Telefon: 30/771-2641
E-mail: peter.tibor@posta.hu

Süle Ottóné Krisztina
Körzet: Kaposvár, Marcali, Nagyatád, Barcs
Telefon: 30/772-2132
E-mail: Suele.Ottone@posta.hu

Takács Anikó

Körzet: Veszprém, Várpalota, Zirc, Balatonalmádi, Balatonfüred
Telefon: 30/771-7906
E-mail: takacs.aniko@posta.hu

Ükös Béla
Körzet: Siófok, Balatonboglár, Fonyód
Telefon: 30/772-2234
E-mail: Uekoes.Bela@iph.posta.hu

Varga Norbert
Körzet: Győr, Mosonmagyaróvár, Csorna
Telefon: 20/497-1145
E-mail: v.norbert@kabelnet.hu

Végső Ferenc Gábor

Körzet: Baranya megye
Telefon: 30/771-2469
E-mail: Vegso.FerencGabor@posta.hu

Honlap szerkesztő:

Szabó Ákos
Telefon: 30/771-2328
E-mail: Akos.Szabo@posta.hu